загрузка...

Перебігали дорогу перед машинами й кидали пляшки під колеса: у Черкасах діти влаштували небезпечні ігри (ВІДЕО)

12 апреля 2021 г. в 17:06

Про інцидент, який стався поблизу набережної Дніпра, повідомила черкащанка Леся Шевченко. Вона опублікувала відео, на якому діти влаштували небезпечні ігри з автівками, пляшками та власним життям.

На відео видно, що школярі розважалися двома методами: кидали під колеса автомобіля різні предмети (зокрема, пляшки) і перебігали дорогу перед самою машиною, наражаючи на небезпеку себе й водія.

Разом із сотнями черкащан відео побачив батько одного зі школярів. Наступного дня він опублікував відео, в якому попросив пробачення перед водіями й привселюдно вирішив покарати сина.

- Я - батько того хлопця, який учора разом із друзями порушував правила дорожнього руху в мікрорайоні "Митниця". Вони перебігали дороги, кидалися пляшками через суцільні смуги дороги. Я дуже вдячний людині, яка опублікувала відео й показала, що ми дійсно не знаємо, чим займаються наші діти. Прошу пробачення за такий вчинок сина. Відсьогодні він вивчатиме правила дорожнього руху, не торкатиметься гаджетів і не виходитиме на вулицю. Це правило діятиме до тих пір, поки ми разом не пройдемо тест ПДР, - наголосив батько школяра.

Школяр також попросив вибачення у водіїв за небезпечні ігри.

provce.ck.ua

загрузка...