загрузка...

Перший помічник Зеленського таємно відвідував офіс Коломойського, – «Схеми» (відео)

8 ноября 2019 г. в 13:50

Перший помічник президента Володимира Зеленського і його багаторічний бізнес-партнер і співвласник «Квартал 95» Сергій Шефір таємно відвідував офіс олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомили журналісти проекту «Схеми», Шефір приїжджав туди пізно ввечері 28 жовтня та на службовому автомобілі Державного управління справами.

У коментарі Шефір спочатку стверджував, що не зустрічався з олігархом і був там у «справах студії «Квартал 95», але пізніше визнав, що того вечора він зустрічався саме з Коломойським.

«Він - акціонер каналу, на який постачає продукцію студія "Квартал 95". Тому ми обговорювали, логічно, які програми будуть виходити, всі внутрішні справи телевізійні», – пояснив Шефір.

Цікаво, що сам Коломойський, якому журналісти подзвонили відразу ж після дзвінка Шефіру, не визнав, що перший помічник президента приїжджав саме до нього.

«Він до мене в офіс не приїжджав. Він приїжджав до товариша Міндича. А я його зустрів в передпокої... Так, хвилина, «привіт-бувай». Він приїжджав у питаннях "квартальних". Я не веду цих питань. Ось вони там, наскільки я знаю, узгоджували плани на наступний рік», – розповів олігарх.

На запитання, чи впливає він на діяльність президента Зеленського через його помічника Шефіра, Коломойський відповів: «Побачив, що він приїхав, запитав: а що, яким вітром? А він: до Тимура. Ну добре. Успіхів… Я дуже обережний в цьому. Тим більше, ми розташовані з Мінідчем на різних поверхах. Я заходив до Палиці, а Шефір заходив до Міндіча».

zaxid.net

загрузка...
Загрузка...