Під Києвом чоловік вбив приятеля

23 сентября 2023 г. в 08:00

У селищі міського типу під назвою Коцюбинське, що знаходиться поблизу столиці, чоловік під час сварки вбив приятеля ножем.

Злочин стався під час розпивання алкоголю між двома чоловіками (43 і 45 років). В той же час між ними спалахнула сварка. 45-річний чоловік схопився за ніж та вдарив ним приятеля декілька разів. 43-річний постраждалий загинув на місці від отриманих травм.

Майже одразу чоловік, що вбив приятеля (він же і є господар оселі), зрозумів, що накоїв. Він вирушив до сусіда для викликання “Швидкої допомоги”.

На місце події прибули патрульні. Зловмисника затримали відповідно до статті 208 КПК України.

Вбив приятеля: що загрожує

Відкрито відкрито кримінальне провадження за статтею 115 частина 1 (умисне вбивство) КК України.

На місці події працювала “Швидка допомога”, експерти-криміналісти, патрульна поліція та слідчо-оперативна група. Подробиці ще з’ясовуються.

Стаття 115 частина 1

Стаття 115 Частина 1 Кримінального кодексу України (КК України) стосується злочину вбивства. Вона містить базовий текст про вбивство та визначає відповідні покарання.

Стаття 115. Вбивство

Вбивство, тобто умисне заподіяння смерті іншої особи, карається позбавленням волі на строк від п’яти до п’ятнадцяти років.

Ця стаття передбачає покарання для осіб, які зумисно завдали смертельних тілесних ушкоджень іншій особі. Покарання може варіюватися від п’яти до п’ятнадцяти років позбавлення волі, в залежності від обставин справи та інших обставин.

kievtime.com

EXMO affiliate program