П'ять новин, які ви могли проспати

11 февраля 2015 г. в 08:37

П'ять новин, які ви могли проспати:


1. Вночі в Одесі в хостелі прогримів потужний вибух. Місцеві мешканці стверджують, що будівлю підірвали навмисно. Постраждалих в результаті вибуху немає.

2. У переговорах у Мінську оголошена перерва: поки не прийняли ніяких рішень. Переговори контактної групи у середу будуть продовжені. Тим часом, інформація, яку поширює ТАСС про нібито припинення вогню, - це спроба в громадській думці легітимізувати пропозиції, які надходили від представників "ЛНР" і "ДНР".

3. В ОБСЄ визначили напрямок, звідки був обстріляний Краматорськ. Краматорськ 10 лютого обстріляли ракетами калібру 300 мм, які були запущені за допомогою установки "Смерч" або "Торнадо" з південно-південно-східного напрямку. Тим часом, міліція оприлюднила попередній список загиблих і поранених внаслідок обстрілу у Краматорську. Очільник РНБО Олександр Турчинов заявив про 15 загиблих унаслідок обстрілу.

4. Бойовики з Горлівки вдарили по Попасній так само, як напередодні вдень по Краматорську. Інформація про жертви та масштаби руйнувань перевіряється.

5. Мужні міліціонери вирвалися з "дебальцевського виступу" назустріч товаришам. Під селом Логвиново Донецької області (верхня частина "дебальцевського виступу") потрапила в засідку група офіцерів МВС на чолі з начальником УМВС України у Львівській області Дмитром Загарієм і командиром батальйону спеціального призначення МВС "Львів" Ігорем Вольським. При вибуху фугасу загинув начальник УВБ на Львівській залізниці Дмитро Терновий.

 

Момент обстрела Краматорска район аэропорта 10 февраля 2015 года

 

По материалам: ТСН

EXMO affiliate program