Племінник судді зламав руку міліціонеру за зауваження про гучну музику в авто

16 ноября 2013 г. в 08:35

На Дніпропетровщині племінник судді зламав руку міліціонеру.За словами правоохоронців, нетверезого родича судді міського суду Марганця обурило, що вони попросили його компанію не кричати о пів на другу ночі під вікнами житлових будинків та вимкнути музику, що на повній гучності лунала з машини.


Почалося все з того, що патрульні помітили машину, яка заїхала на подвір’я по газону.


Три жінки та троє чоловіків поверталися зі святкування дня народження і вирішили продовжити вечірку. На зауваження правоохоронців 39-річний чоловік почав лаятися та намагався битися з міліціонерами. Його спробували вгамувати сльозогінним газом. Але той завдав удару патрульному і зламав йому палець.


“У процесі бійки я побачив, що в мене палець лежить перпендикулярно іншим. Я його спробував вправити. Але права рука у мене вже була не робоча”, – розповів постраждалий інспектор Віталій Орлов.

 

По материалам: informator

EXMO affiliate program