Поліцейські показали катівню російських окупантів у Бучі, де було вбито п'ятьох чоловіків. Відео

7 августа 2022 г. в 23:50

У підвалах Бучі Київської області, яка опинилася в окупації в перші тижні війни, проводилися найжорстокіші тортури мирного населення. У стінах видно отвори від куль на характерній висоті, що свідчить про масові страти людей, яких ставили перед розстрілом на коліна.

Про це розповів начальник Головного управління Національної поліції у Київській області генерал поліції Андрій Нєбитов на своєму YouTube-каналі. Він показав місце, де були вбиті п'ятеро чоловіків, викрадених у Гостомелі та вивезених до Бучі, щоб буквально вибивати з них інформацію про військових, правоохоронців, волонтерів та патріотів України.

"Старший 1968 року народження, а молодшому в грудні мало виповнитися 25 років. Хочу окремо сказати про професії цих чоловіків. Один був безробітний, другий був приватним підприємцем, який володів невеликою клінінговою компанією, наймолодший займався монтажем. Тобто вони не несли військової служби, які не являли собою жодної загрози для окупантів", – зазначив правоохоронець.

Нєбитов наголосив, що всі вони були розстріляні зі зв'язаними руками. Те, як виглядали їхні тіла, свідчить лише про жахливий факт, що смерть могла стати для них бажаним рятуванням від мук, яким їх піддали збожеволілі від вседозволеності рашисти.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program