Посадові особи Кіровограда за хабар пропонували цілий перелік своїх послуг

27 марта 2012 г. в 13:46

Останнім часом «апетити» правопорушників помітно зросли

Як розповів начальник відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури Кіровоградської області Олег Мунтян, за даним фактом слідчими очолюваного ним підрозділу порушено кримінальну справу. Дані посадові особи обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 368 та ч.3 ст. 364 Кримінального кодексу України - наказывается лишением свободы на срок от восьми до двенадцати лет с лишением права обнимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет и с конфискацией имущества.


В ході перевірки встановлено, що, починаючи з листопада 2011 року, керівник за попередньою змовою із своїм заступником, систематично вимагали та одержували хабарі (у сумах від 1000 грн.) за вирішення питань про непритягнення громадян до адміністративної відповідальності, уникнення та зменшення сум штрафних санкцій по виявлених правопорушеннях у сфері будівельних норм і правил. А також - легалізацію об’єктів самовільного будівництва й незаконну видачу ліцензій, підписання декларацій про готовність об’єктів всупереч інтересам служби на користь третіх осіб. Останнім часом «апетити» правопорушників помітно зросли.

 

Викрито й затримано хабарників безпосередньо у їх службових кабінетах працівниками прокуратури області та міліції. Виявлено й вилучено предмет хабара: 25600 грн., 1300 доларів США та мобільний телефон “Samsung DUOS GT-C5212i”.

 

Наразі хід досудового слідства перебуває на контролі прокуратури області.

EXMO affiliate program