загрузка...

“Прийму себе без ніг” – що кажуть курсантки, яких скалічив п’яний майор (ВІДЕО)

30 августа 2020 г. в 11:45

Три курсантки, яких на території військової частини на вулиці Зоологічній в Києві переїхав п’яний майор ЗСУ Володимир Холодний, перебувають у військовому шпиталі. У двох з них ампутували по нозі, за третю борються медики, щоб зберегти кінцівки.

Потерпілим дівчатам по 23-24 роки, нещодавно вони склали іспити до Військово-медичної академії, а в день аварії мали отримати форму. Дівчата розповіли hromadske, як вони себе почувають.

Одна з них, Тетяна Ніколаєва, зізналася, що її мучать фантомні болі та їй “дивно відчувати п’ятку і пальці тієї ноги, якої немає”. Мати дівчини розповіла, що у доньки були відкриті переломи і кров “йшла фонтаном”, а після ДТП вона кричала, щоб хто-небудь зняв з неї ремінь і перетягнув кінцівку. За словами жінки, її дочка розуміла, що це необхідно, оскільки вона – медик.

Інша постраждала, курсантка Галина Николин, зізналася, що почувається стабільно, але не може описати своє самопочуття. Вона додала, що поруч з нею також знаходяться близькі, родичі та друзі. Дівчина висловила подяку всім, хто її підтримує.

Ще одна жертва аварії, Олександра Гуй, подякувала рідним, друзям та медикам, які борються за її ноги. “Якщо я себе прийняла лисою, значить, прийму себе і без ніг”,– переказав слова дівчини її батько.

Чоловік додав, що його донька втратила волосся після важкої хвороби, але вона поставила собі мету закінчити школу з медаллю, і поступила на бюджет в медінститут імені Богомольця.

bigkyiv.com.ua

загрузка...
Загрузка...