Пушилін записав відео з авто, в якому розхвалив Донбас, і втік у невідомому напрямку. Відео

11 сентября 2022 г. в 23:01

Ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін зник у невідомому напрямку. Перед цим він встиг прямо з автомобіля записати звернення до мешканців окупованих територій Донбасу.

Маріонетка Кремля 10 вересня опублікував відео, приділивши увагу обстановці в місті Лиман. За його словами, там ситуація "залишається досить складною", як і у багатьох інших населених пунктах на півночі Донецької області.

При цьому Пушилін заявив, що найближчим часом не має наміру розкривати подробиці про те, як ідуть бойові дії. Як виправдання він навів аргумент, що це "може нашкодити російським військам".

Також терорист не розповів, куди він так поспішає на автомобілі. Однак Пулішин вирішив розхвалити Донбас, який, за словами окупанта, "тримає оборону".

За словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, місцезнаходження Пушиліна залишається невідомим. Хоча напередодні він планував приїхати до Маріуполя, але так і не з'явився там.

"Він мав бути в Маріуполі на концерті на кістках. Потім разом з Іващенко їхати в бік узбережжя (знаємо куди). Але щось пішло не так. Через те Іващенко теж навострив лижі в бік Новоазовську, але його власна охорона прозоро натякнула що в Новоазовськ за теперішніх умов він поїде лише в труні. То, маріупольці, Костянтина пару днів не побачите. Запой. А де Пушилін – не знає ніхто. Як цікаво складається", – пише Андрющенко.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program