Путіна знову запідозрили у паралічі: не тією рукою відбивався від комара. Фото і відео

1 августа 2022 г. в 11:55

Користувачі мережі знову звернули увагу на хворобливий вигляд російського президента Володимира Путіна. Під час однієї із робочих поїздок президент країни-агресора не зміг у потрібний момент підняти праву руку та відбивався від комарів лівою.

Права рука його, ймовірно, знерухомлена. На кадрах, які опублікували російські пропагандистські канали в Telegram, видно, що глава Кремля вбив комара на правому вусі лівою рукою.

Конфуз стався під час поїздки Путіна до Північно-Західного федерального округу.

"На Путіна напали комарі. Тільки обвисла права рука не могла йому допомогти. Довелося бити комара лівою рукою на правому вусі", – звернули увагу в Telegram-каналі видання "Апостроф".

У цей час диктатора супроводжував міністр оборони агресорів Сергій Шойгу, губернатор Санкт-Петербурга Олександр Беглов та донька Шойгу Ксенія.

Російський політолог Валерій Соловей також висміяв, як прокремлівські видання показали здатність глави Кремля вбити комара. Крім того, він наголосив, що права рука диктатора чомусь "не працює".

"Подвиг президента. Кремлівський пул любовно фіксує увагу на здатності Путіна вбити комара. Щоправда, чомусь лівою рукою на правій щоці. Страшно навіть уявити про якісь фізіологічні його досягнення нам ще розкажуть", – пожартував Соловей.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program