Ревнивець відтяв дружині голову сувенірним мечем і викинув її у під’їзд

17 февраля 2011 г. в 13:12

В Алтайському краї міліція затримала чоловіка, підозрюваного у жорстокому вбивстві своєї цивільної дружини. 

 

Ревнивець обезголовив жінку сувенірним мечем, а потім викинув її голову в під'їзд будинку.

У цьому звірстві підозрюється 32-річний житель села Кулунда Кулундинського району.

Злочин було скоєно вночі 6 лютого 2011 року в будинку у обвинуваченого. За версією слідчих, підозрюваний приревнував співмешканку до її колишнього друга і "не впорався зі своїми почуттями". У підсумку "зловмисник взяв у руки сувенірний меч, подарований йому раніше армійськими товаришами по службі, і наніс ним потерпілій не менше семи ударів в область шиї".

"В результаті нанесених ударів мечем він відчленував голову жінки, яку викинув у під'їзд будинку", - йдеться в повідомленні.

Мати обвинуваченого, яка перебувала в квартирі, викликала міліціонерів, які і затримали злочинця. Підслідному пред'явлено обвинувачення за статтею "вбивство". Йому загрожує 15-річний термін позбавлення волі.


Источник: tsn.ua 

 

Ревнивець відтяв дружині голову сувенірним мечем і викинув її у під’їзд 

EXMO affiliate program