Росіяни знову і знову йдуть на штурми на Куп’янському напрямку — як воїни ЗСУ стримують ворога (ВІДЕО)

20 февраля 2024 г. в 08:20

На Куп’янському напрямку зараз стримує противника 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада. Росіяни не припиняють спроб прорвати українську оборону. На ділянці Синьківка — Табаївка російські окупанти роблять усе, щоб створити кліщі для оточення міста Куп’янська Харківської області. Загарбники знову і знову йдуть на штурми, повідомляє FREEДОМ.

Правий фланг Куп’янського напрямку. “Хаммер” 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади прямує на позиції артилерії. У Харківській області практично весна, але ні військовим, ні техніці від цього не легше — польові дороги перетворилися на суцільне місиво. І в цьому болоті українські військові примудряються зупиняти штурми росіян і утримувати лінію фронту.

Ситуація на правому фланзі Куп’янського напрямку трохи легша, ніж біля самого міста, але й там противник ще з осені не припиняє атакувати.

Військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Віталій у складі 25-ї бригади воює від 2014 року, і йому є з чим порівнювати. Каже, такої кількості ворожих дронів над лінією фронту не було ніколи. Дуже багато безпілотників-камікадзе з тепловізійними камерами.

“Ми тоді ще дуже здивувалися, бо нічна камера дуже дорога, якщо ми на FPV-дрони по максимуму намагаємося мінімізувати наші розтрати, то супротивник коштів не шкодує для завдання нам шкоди”, — розповів воїн.

Практично на дотик військовослужбовець ЗСУ Олег заряджає снаряди в британську гармату М119. Якщо пролунає команда “До бою!”, розрахунок має бути готовий одразу ж відкрити вогонь.

“Бажано так, щоб з десяток, вісім — щоб було готово”, — пояснив боєць.

Десантники б’ють за координатами, наданими розвідкою. Економлячи снаряди, хлопці навмання намагаються не стріляти — тільки чітко по цілях і на рух ворожої піхоти.

“Через те, що вони так активно переміщаються по своїх окопах, бліндажах, багато висуваються і ходять відкритою місцевістю, ми намагаємося їм цього не дозволяти, щоб вони не відчували себе вільно і безперешкодно не ходили”, — розповів військовослужбовець ЗСУ Максим.

Робота в бійців нелегка, але піхоті в окопах значно складніше. Тому заради збереження життів своїх побратимів артилеристи готові діяти цілодобово.

uatv.ua

EXMO affiliate program