Росіянка з Німеччини, яка закликала "знищити українців, як євреїв", засвітилася ще в двох інцидентах

9 августа 2022 г. в 06:40

Росіянка з Німеччини, яка раніше напала на українку із дворічним сином і закликала "знищити українців як євреїв", засвітилася ще у двох подібних інцидентах. Вона знову провокувала жителів нашої країни, які вимушено покинули Батьківщину з війни РФ, на скандал через національну приналежність.

Як написала в Instagram-stories користувач під ніком ksusha.felskaja, інциденти знову сталися у Німеччині. При цьому станом на 12:00 неділі, 7 серпня, особистість агресивної росіянки ще не була встановлена.

"Ми зустріли її на озері в Ашхаймі (громада в Німеччині, розташована в землі Баварія. – Ред.). Крім неї, було безліч москалів. Вони почали нас провокувати, але ми не піддалися. Я в шоці. Вони це роблять навмисно", – сказано у повідомленні.

Після цього користувачі розповіли про ще один подібний інцидент за участю цієї росіянки.

"Добрий день! Побачила у своїх друзів ваш пост про російську гидоту. Вона теж через мою дворічну дитину підсіла до мене розмовляти в басейні Кохель-ам-Зе (громада в Німеччині, розташована в землі Баварія. – Ред.) Хоча мені не слова образи не сказала, але була якась неприємна. У тому комплексі з басейнами повинні бути камери. І його можна дізнатися. Теж була зі своєю дитиною. Це було 24 липня приблизно о 16.30-17.00. Дитячий басейн комплексу Кристал Therme", – написали у відповідь на пост ksusha.felskaja.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program