загрузка...

Росіянці спочатку заборонили в’їзд в Україну на 3 роки, вона зробила новий паспорт – тепер нев’їзна на 10 років (відео)

27 ноября 2021 г. в 10:10

Росіянка, якій було заборонено в’їзд в Україну, спробувала потрапити до нашої країни з іншим паспортом

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники виявили росіянку, яка влітку 2018 року порушила Порядок в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України, незаконно відвідавши анексований Крим. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

Іноземка прилетіла в Україну рейсом з Познані. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що мандрівниця є порушницею українського законодавства.

Попередньо, за порушення українського законодавства прикордонники заборонили їй в’їзд в Україну на 3 роки та попередили, що якщо протягом цього часу намагатиметься потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років.

Однак громадянка РФ не дослухалася до попереджень, змінила паспортний документ, у якому вже не було відмітки українських прикордонників про заборону в’їзду, та спробувала в’їхати в Україну знову.

Рішення охоронців кордону було однозначним – громадянка РФ «прикрасила» новий паспортний документ новим штампом заборони в’їзду в Україну терміном на 10 років.

загрузка...
EXMO affiliate program