загрузка...

Російська актриса-опозиціонерка Лазарєва про роботу на ТБ: нема чого втрачати, мене можна тільки вбити (відео)

20 февраля 2021 г. в 12:10

Російська актриса і телеведуча Тетяна Лазарєва, яку можуть позбавити роботи на телебаченні через її громадянську позицію, заявила, що їй більше нема чого втрачати.

За словами знаменитості, вона відчуває себе досить вільно в Росії і зараз її "можна тільки вбити". Про це кінозірка повідомила в інтерв'ю YouTube-каналу "Петя любит выпить".

Як розповіла Лазарєва, вона не боїться говорити те, що думає. Також артистка поважає людей з іншими думками і хоче, щоб вони також поважали її.

Актриса додала, що її чоловік Михайло Шац намагався підняти питання про її працевлаштування на каналі, але йому відмовили.

Крім того, Лазарєва зізналася, що кілька років тому вона перебувала на межі нервового зриву і готова була покінчити життя самогубством, тому зараз досі переживає за свій емоційно-психологічний стан.

"Я тоді була виснажена морально, довела сама себе. Пам'ятайте, що, якщо у вас закінчуються сили, будьте люб'язні зупинитися і відновитися. Потрібно зовсім інакше ставитися до себе", – підсумувала Лазарєва.

obozrevatel.com

загрузка...