17 декабря 2014 г. в 07:23
Останні кілька годин російські ЗМІ активно публікують неправдиві матеріали про висадку військ НАТО в Харківській і Запорізькій областях. Така ж ситуація відбувається, на їх думку, в донецькому аеропорту. За повідомленнями місцевих жителів у запорізькому аеропорту ніхто не висаджувався на злітні смуги.
Крім того, експерти військової справи твердять, що десант і техніка не можуть бути реорганізовані за такий короткий термін. Також офіційні джерела повідомляють, що президент США Барак Обама ще не підписав розпорядження про офіційну допомоги Україні. У харківському аеропорту за повідомленнями жителів найближчих будинків не було зафіксовано приземлень якої-небудь техніки на період скасування польотів.
Вдалося зв'язатися з одним із «кіборгів», які в даний момент воюють в аеропорту Донецька. Він прокоментував ситуацію таким чином: «Запрошуємо російські ЗМІ на екскурсію - злітної смуги немає! Там не те, що літак не приземлиться, там БТР насилу проїде !!! Ніяких літаків у нас в найближчих 100 км нема!!! Тим більше бойовики не припиняють вести вогонь із стрілецької та снайперської зброї. Позиції тримаємо, поки справляється своїми силами!»
Нагадаємо, що не так давно союзники НАТО почали тільки вести переговори про допомогу Україні.
По материалам: Інформатор
