загрузка...

Російський актор Серебряков назвав головні недоліки Путіна (відео)

24 февраля 2018 г. в 22:56

Популярний російський актор Олексій Серебряков, сім'я якого з 2017 року проживає в Канаді, різко висловився про президента Росії Володимира Путіна, звинувативши його в "нескінченній брехні та злодійстві" (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Про це він розповів у інтерв'ю відомому відеоблогерові Юрію Дудю, відео якого опубліковано на YouTube-каналі проекту "вДудь".

Серебряков заявив, що його бачення світу категорично не збігається з думкою Путіна. Актор зазначив, що головними мінусами правління російського президента є "два "В", а саме брехня (вранье) і злодійство (воровство).

"Опинившись перед Путіним, я б йому сказав, що найбільше мені не подобається "два "В": брехня і злодійство. При чому нескінченне. Наше з ним бачення світу настільки непоєднуване, настільки не пов'язане, і що б я йому не сказав, ні до чого це не приведе", - підкреслив артист.

Також Олексій Серебряков зазначив, що вважає хамство національною ідеєю всієї Росії, яка досі не може позбутися від елементів 90-х років.

"Якщо піти від столиці країни на кілька десятків кілометрів, то можна помітити багато деталей із 1990-х років. Знання та кмітливість не стали національною ідеєю РФ. Нею є хамство, сила і нахабство", - підсумував актор.

Надзвичайні новини

загрузка...
Загрузка...