загрузка...

"Що ви коїте?!": Комаровський записав звернення до українців через реакцію на прибуття евакуйованих з Китаю (відео)

20 февраля 2020 г. в 20:40

Відомий український лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський на своїй сторінці в Facebook "розніс" реакцію противників прибуття в їхні регіони евакуйованих з Китаю українців.

Також гнівне звернення до громадян України педіатр записав на своєму YouTube-каналі. "Як вам не соромно, що ви коїте?! Тому щиро закликаю: припиніть цю паніку, яка взагалі не гідна цивілізації", - заявив він у ролику.

"Не вакцинувати дітей – не боїмося. Жерти базарні консерви та вмирати від ботулізму – не боїмося (навіть знаючи, що сироватки немає). Ковтати при будь-якому чиху антибіотики – не боїмося. Ремені безпеки – для слабаків. Сурогатний алкоголь – наше все. Любов і повага до медпрацівників – зашкалюють. Валідол – від інфаркту, пустирник від депресії, вітаміни для імунітету, гомеопатія – від усього. Грипу, правцю, кору, туберкульозу, сифілісу, кашлюку і т. д. і т. п. не боїмося", - наголосив Коморовський.

Але, за його словами, наших абсолютно здорових співвітчизників, які волею долі опинилися там, де з 1,4 млрд людей захворіло 75 тис., готові спалити, під крики про те, що Україна єдина.

"Тобто коли з 40 млн хворіє на кір 150 тис., ми продовжуємо купувати та продавати довідки про щеплення – це ми не боїмося...", - обурився доктор.

unian.ua

загрузка...
Загрузка...