загрузка...

Собчак змусила Поклонську виправдовуватися через анексію Криму (видео)

22 сентября 2020 г. в 11:05

Депутат Держдуми РФ і колишній "прокурор" окупованого Криму Наталія Поклонська і російська журналістка Ксенія Собчак посперечалися про анексію півострова Росією. У відповідь на аргумент Собчак про те, що Москва порушила міжнародне законодавство, Поклонська в своє виправдання заявила, що так званий "референдум" – це вимушений крок в умовах нібито погроз націоналістів.

Під час опублікованого на каналі Собчак в YouTube інтерв'ю з Поклонською блогер зазначила, що нехтування міжнародним правом в Україні дає можливість російським регіонам наслідувати аналогічний приклад.

"Якщо заради вибору, нібито, навіть уявимо, якщо був чесний референдум (хоча я в це не вірю), але якщо ми почнемо поважати їх вибір, то завтра давайте почнемо поважати вибір Татарстану...або далі Кенінгсбергу...це ж ефект доміно. Ви, захищаючи прецедент з Кримом - в порушення міжнародного права, - даєте можливість завтра Чечні, Татарстану, іншим проблемним регіонам Росії зі своєю ідентифікацією і населенням, претендувати на той же самий референдум", - сказала Собчак, поцікавившись думкою візаві.

Поклонська, у свою чергу, заявила, що" референдум " в Криму був проведений вимушено, мовляв, через загрозу націоналістів і спроб заборонити російську мову у автономній Республіці.

"Татарстан, Чечня і всі інші суб'єкти РФ - вони знаходяться у складі Росії, жодних військових і злочинних дій на території нашої країни немає. На відміну від України. Чому ми провели референдум? Тому що нас змусили його провести", - сказала Поклонська, назвавши події у Києві 2013-2014 років "збройним захопленням влади", а російську агресію на Донбасі "громадянською війною".

glavred.info

загрузка...
Загрузка...