загрузка...

Свідок для Гааги: на Донбасі затримали бойовика, який охороняв залишки збитого літака МН17 (відео)

10 января 2020 г. в 17:59

Прикордонники затримали громаданина України 1994 року народження, який брав участь в діяльності збройних формувань РФ на Донеччині. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України

Під час допиту, правоохоронці з’ясували, що протягом другої половини 2014 року, у розпал бойових дій на Донбасі, чоловік проходив службу в складі одного з воєнізованих підрозділів бойовиків. Завдання російських кураторів виконував на незаконних блокпостах у Шахтарському районі Донецької області, де неодноразово був свідком злочинів та знущань над цивільним населенням.

"Починаючи з кінця серпня 2014 року, здійснював охорону місця катастрофи, збитого російськими військами, літака рейсу «МН-17». Крім цього, за грошову винагороду від 500 до 1500 рублів РФ збирав та віддавав терористам уламки літака та особисті речі загиблих. За цей час спостерігав присутність на місці трагедії військовослужбовців збройних сил РФ, які здійснювали загальний контроль та керівництво всіма діями бойовиків. Підтвердити злочинну діяльність затриманого колишнього бойовика допомогли фото з його сторінки в одній із соцмереж, де він у військовій формі зі зброєю в руках знятий на фоні уламків збитого пасажирського літака",-йдеться у повідомленні.

Затриманого передали представникам Національної поліції. До ЄРДР внесено відомості про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність, за яке передбачена ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності». Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

Надзвичайні новини

загрузка...