2 июня 2014 г. в 15:44
Представники терористичної організації «Донецька народна республіка» заявили, що на так званого "народного губернатора" Павла Губарєва була вчинена спроба замаху.
Про це йдеться у повідомленні сайту сепаратистів "Новоросія", передає «Преса України ».
"Сьогодні в ніч з 1 на 2 червня у штаб партії Новоросія, що знаходиться на 9-му поверсі колишнього облради, був зроблений постріл з підствольного гранатомета. Метою зловмисників, по всій видимості, був особистий кабінет Павла Губарєва, потрапляння у вікно якого повинно було знищити всіх, хто знаходились всередині.
Однак постріл з гранатомета припав трохи лівіше запланованої мети і потрапив в фасад будівлі, вибивши вибуховою хвилею всі шибки у прилеглих вікнах 9-го і інших поверхів", - йдеться в повідомленні.
У зв’язку з даним інцидентом, «народного губернатора» перевезли з будівлі ДонОДА в "більш безпечне місце".
«Штаб партії Новоросія прийняв рішення про переїзд в інше, більш безпечне місце, де партія продовжить свою роботу в колишньому режимі. Сам Павло Губарєв знаходиться в задовільному стані і підтверджує свою рішучість боротися далі за права жителів Донбасу і Новоросії», - зазначили сепаратисти.
Раніше, терористи повідомляли, що на "народного губернатора" Донбасу надійшло замовлення про його фізичне знищення.
