Террористы грозят убить мать "свободовца" Юрия Бенедюка

12 мая 2014 г. в 19:07

Терористи, які викрали батьків "свободівця" Юрія Бенедюка, погрожують сьогодні о 19.00 вбити його матір. Якщо юнак не внесе викуп у 100 тыс. гривень. Про це повідомляє одне з краматорських інтернет-видань.


Нагадаємо, заручники потрапили в руки бойовиків так званої "Донецької народної республіки" наприкінці минулого тижня за допомогою макіївських правоохоронців. Спочатку від матері та вітчима вимагали видати сина, а тоді затребували грошей. Зараз батьків утримують у будівлі захопленої сепаратистами Донецької ОДА.


А ось інший заручник донецьких терористів, начальник Маріупольської міліції Валерій Андрущук, учора таки вийшов на свободу. Після того, як брат донецького губернатора Сергія Тарути вніс за нього викуп у 200 тисяч доларів.


І вже сьогодні вранці сан-авіація доправила полковника в одну зі столичних лікарень, де йому одразу зробили операцію. Попереду ще дві. Стан чоловіка, кажуть лікарі, вкрай тяжкий. Терористи проломили йому череп, зламали чотири ребра, пошкодили легеню і внутрішні органи, накололи наркотиками.

 

По материалам: Подробности

EXMO affiliate program