Той, хто вижив на скляному мості Кличка: українець Михайло П'ята розповів, як врятувався від ракетного удару по Україні (відео)

16 октября 2022 г. в 09:30

Першим із другим "народженням" його привітав незнайомий українець, який підходив до мосту та бачив, як пронесло чоловіка.

10 жовтня 2022 року божевільний диктатор путін руками своєї армії завдав ракетного удару по Україні.

У ході нього щонайменше 19 людей загинуло. Постраждала і столиця України: окрім загиблих українців, які їхали на роботу, також постраждали парк Шевченка та скляний пішохідний "міст Кличка".

Щодо останнього з'ясувався один цікавий факт. Усі бачили відео, на якому в момент удару по мосту йшов чоловік. Саме цьому українцю вдалося вижити та навіть не постраждати після ракетного удару.

Багато хто гадав, хто ж цей щасливчик і нарешті це з'ясувалося.

Це Михайло П'ята, чоловік щоранку перед роботою гуляє Києвом, Скляний міст – це звичний для нього маршрут. Михайло переконує, що навіть встиг помітити, як на нього падає ракета, але злякатися не встиг, тільки здивувався. Саме Михайло П'ята зробив перше фото останків ракети, бо одразу після вибуху спустився під міст.

"Тільки до лав підійшов, чую такий свист! Повертаюся - звідти летить ракета. Я більше здивувався, ніж злякався. Сам вибух відчув, у мене навіть вухо заклало", - розповів чоловік.

Михайло розповідає, що першим із другим "народженням" його привітав незнайомий українець, який підходив до мосту та бачив, як пронесло чоловіка.

Більше того, П'ята переконаний, що міст його навіть певною мірою врятував, адже вибухова хвиля вдарила знизу в міст і його навіть не зачепило.

Не зважаючи на всю мужність Михайла, він не став чекати вечора, щоб відзначити своє друге народження.

"Я прийшов на роботу і там 100 грам потягнув трохи ... Трохи стрес" , - сміється українець.

kyiv.znaj.ua

EXMO affiliate program