У Києві байкери приєдналися до акції волонтерів на підтримку лікарні Охматдит

3 июля 2013 г. в 15:49

Мотоциклісти закликали таки підвищити акциз на пиво і тим самим знайти гроші на добудову нового корпусу дитячої лікарні.  Мовляв, якщо вони готові платити за хмільне більше – платитимуть і інші.


Звичні мерседеси та лексуси під Верховною Радою сьогодні поступилися місцем грізним двоколісним агрегатам.


Люди вже понад 2 місяці безуспішно намагаються розчулити депутатів, щоб ті проголосувати за пакет законопроектів стосовно підвищення акцизного податку на пиво. Усе ж заради благородної мети – добудувати новий корпус  дитячої лікарні «Охматдит», в якому  могли б отримати шанс на життя 25 тисяч серйозно хворих маленьких пацієнтів.


СЕРГІЙ – БАЙКЕР:

Мы очень часто принимаем участия в акциях, которые непосредственно связанные с детьми, акции по сдаче крови, акции по сбору средств на какие-то нужды адресные. Я готов включаться в такие программы, то есть осуществлять какой-то контроль и смотреть, как это происходит, потому что это достаточно серьезная программа по развитию детской больницы одной из центральных города Киева.


ВІКТОРІЯ  – БАЙКЕРША:

Я вважаю, що якщо є хоч 1% можливості, що дійсно буде побудована така лікарня, то треба спробувати. Можливо, не все вийде, можливо в нашій країні ці кошти можуть не туди піти, але якщо є такий шанс, то чому б ним не скористатися?


Павло Гачковський – власник популярного байкерського пабу, де пиво тече рікою. Чоловік готовий поступитися своїми бізнес-інтересами заради здоров’я дітей.

7.jpg
ПАВЛО – ВЛАСНИК ПАБУ:

За рулем много пить нельзя, ну за рулем вообще пить нельзя, а много тем более. А пьем ли мы пиво? Конечно, пьем. Но готов ли я платить больше? Конечно, готов. Почему? Потому что таким образом я голосую за здоровье наших детей. Готов ли я как владелец паба меньше зарабатывать на пиве, чтобы здоровее дети были? Конечно, готов. Я довольно много зарабатываю на пиве, чтобы частью поделиться.

8.jpg
ГАННА ГОПКО – ЧЛЕН ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ ОХМАТДИТУ:

Байкери дуже часто допомагають і охматдиту, здаючи кров, вони є донорами крові, також самі організовують різні соціальні кампанії по збору коштів для лікування дітей закордоном. Вони також розуміють, що можна збоку стояти і критикувати, що у нас все погано, скиглити, а можна взяти і почати щось робити. І це приклад такої кампанії, коли небайдужі люди об’єднують зусилля, тому що це питання принципу – чи можемо ми добудувати єдину в країні дитячу національну лікарню.


Депутати ніби й не проти. Багато говорять про дитячий алкоголізм і про необхідність з ним боротися.


ТЕТЯНА БАХТЄЄВА – ГОЛОВА КОМІТЕТУ ВР З ПИТАТЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я:

Это вопрос очень важный для нашего правительства и он находится под контролем лично премьер-министра, я глубоко уверена, что он будет достроен. Примерная сумма повышения акцизов на пиво будет составлять 5 миллиардов гривен. Это огромная сумма. Я думаю, что это позволит ограничить употребление нашими детями.


Але красиво говорити – не цеглу для лікарні класти. Сьогодні народні обранці знову не захотіли струшувати пил із пивних законопроектів. Вочевидь, з хмелем в очах легше дивитися, як в уражених грибком 100-річних стінах старого Охматдиту помирають тяжкохворі діти.

 


EXMO affiliate program