На Болградщині бійцівський пес роздер свою хазяйку на очах у дитини – жінка померла

10 августа 2023 г. в 11:00

9 серпня, у селі Табаки Болградської громади сталася жахлива трагедія – 38-річну мешканку Болграду на очах у дитини на смерть загриз її пес бійцівської породи. Про це повідомляє bessarabiainform з посиланням на місцевих мешканців.

Попередньо відомо, що жінка приїхала у Табаки, аби погодувати бійцівських собак, яких розводить чоловік. Місцеві кажуть, що він навіть спеціально придбав у селі будинок, аби готувати бійців для спеціальних боїв, які, попри заборону законодавством, доволі популярні у районі, зокрема у селі Виноградівка та у самому Болграді.

На жаль, ця справа стала фатальною для родини. Під час візиту господині до чотирилапих, одному з них, попередньо пітбулю, щось не сподобалося — він накинувся на свою жертву та покусав її до невпізнаваності. Від травм настала смерть потерпілої.

Наразі на місці працюють поліціянти. Помічений і власник небезпечних тварин, який, за словами свідків, зараз дуже картає себе.

Що примітно, якийсь час тому жінку ледве врятували від онкохвороби… У померлої залишилися двоє дітей — повнолітній син та молодша дівчинка.

EXMO affiliate program