28 ноября 2016 г. в 08:33
Повідомлень про факти мародерства і знущання над місцевими жителями на окупованих територіях, часом, закінчуються вбивствами, стає все більше і більше. Але чим далі, тим цинічніші і жахливіші стають ці випадки.
Так, у Київському районі Донецька двоє бойовиків намагалися заволодіти майном, що залишилися без нагляду. Місцеві жителі намагалися їм завадити. Тоді бойовики влаштували «сафарі» в результаті якого одна людина загинула, а другий дивом залишився живий, так як прикинувся мертвим.
Про цей жахливий випадок донеччани повідомляють у соцмережах: «На житлоплощадці в Київському 2 членця відкрили полювання на 2х місцевих. Підсумок сафарі: одного вбили, другий прикинувся мертвим», «Кажуть, що місцеві не давали мародерити і поплатилися». Один з коментаторів повідомляє, що нападники були «арештовані», однак у «офіційних джерелах» ніяких подробиць цієї події немає.
В окупованому місті Торезі (тимчасово окупована територія Донецької області) жителі налякані постійними вбивствами мирних городян, які постійно фіксуються у місті. Про це вони пишуть у соціальних мережах.
За словами жителів окупованого Тореза, в місті різко зросла кількість вбивств. Притому страждають городяни, у яких є якийсь бізнес. Деяким вдається втекти від здирників. Тільки в поточному місяці вбито вже 9 осіб. Як повідомляють місцеві жителі: «Схема одна, група людей 6-8 осіб, орієнтовно вояки або силовики, чекають біля житла, приймають, заводять в будинок, і починаються побиття та катування, закінчення – смерть. Вимагання зі смертельним результатом».


В силах АТО рассказали о крупных потерях боевиков ЛНР под Крымским
