загрузка...

​ У «ДНР» стариків залишили без українських пенсій, а інших – без соцвиплат

18 января 2018 г. в 07:04

Який хайп піднявся після того, як у "ДНР" почали розповідати людям, що ті не зможуть виїхати до України.

У «ДНР» стариків залишили без українських пенсій, а інших – без соцвиплат

Вчителі, працівники ЖЕКів та інші, здавалося б, непричетні до терористичної діяльності представники мирних професій. Хоча педагогів із такого списку точно викреслимо, бо вони ж із задоволенням розповідають дітям про "героїв наваросії".

Читайте також: Vodafone у "ДНР": чому мешканці Донбасу втратили контроль над власними банківськими картками

І давайте не писатимемо про обурення "депутатів" такою проблемою із виїздом. Вони прекрасно знали, що до чого. Про наказ було відомо ще у грудні, і я про це писав. І "ЛНР" така ж сама ситуація торкнеться, то ж, шановні колеги, час подавати старі новини як свіженькі.

Втім, давайте не про це. Уявіть собі, більшість вчителів, та і взагалі жителів окупованих територій, отримують соцвиплати як переселенці від України, мають картки Привату, Ощада та інших банківських закладів. Пенсіонери ж, які влаштувались у "ДНР" на роботу, отримують взагалі кілька виплат. Але наразі таким виїзд заборонено, то ж ані грошей як переселенці, ані пенсії вони зняти не зможуть.

Звісно, можна перевести гроші в готівку за допомогою чорних схем у Донецьку, але ж стійте, для цього ж треба підтверджувати переказ грошей за допомогою смс-повідомлень. Ой-ой, доступу до пенсій/соцвиплат нема, мобільного зв'язку нема, війна є.

Вітаю, кінцева зупинка. Потяг прибув до "ДНР".

P.S. А я ще у далекому 2014-му "ваті" казав, що при "ДНР" буде гірше.

Алексей Чибисов, «24канал»

загрузка...
Загрузка...