загрузка...

У Києві боєць АТО зарізав шеф-кухаря: що відомо про загиблого і вбивцю

12 февраля 2018 г. в 23:14

Убитий у Києві біля станції метро "Чернігівська" шеф-кухар одеського ресторану Руслан Юрченко зробив зауваження майбутньому вбивці, який нібито намагався сісти в маршрутку без черги, після чого між чоловіками зав'язався конфлікт.

Як розповіли в поліції, майбутній вбивця після перепалки пішов у господарський магазин і купив кухонного ножа, а потім повернувся до маршрутки і всадив ножа в спину Юрченку.

Очевидці кажуть, що Юрченка вбили, коли він заходив у маршрутку, пропустивши вперед свою дружину.

"Коли вони заходили в маршрутку, Руслан пропустив дружину вперед. Сам мав зайти слідом за нею. У цей момент вбивця вдарив його ножем у серце. Руслан тільки встиг сказати: "Яно, це все. Викликай швидку", - розповів друг загиблого, Миколи.

Поліція затримала вбивцю, яким виявився контрактник ЗСУ, за пару кварталів від місця злочину.

"На вулиці Мурманській екіпаж патрульних помітив громадянина, схожого за прикметами. Він зайшов в один із будинків. Правоохоронці чоловіка зупинили. Під час спілкування з інспекторами і проведення поверхневої перевірки, той розповів, що має при собі ніж і зізнався - це він скоїв напад на чоловіка біля станції метро "Чернігівська", - повідомляють правоохоронці.

Очевидці стверджують, що військовий прямував до Прилук. За словами Володимира Коваля, друга сім'ї убитого, вбивця був у стані наркотичного сп'яніння.

Руслан Юрченко - шеф-кухар відомого одеського ресторану Cooper Burgers.

В Одесу Руслан переїхав у 2012 році, коли його запросили працювати в одеський ресторан.

У Руслана залишилися 5-річний син і 10-річна дочка. Їй ще не розповіли про загибель батька - дівчинка зараз на спортивних змаганнях.

Як наголосили друзі вбитого, Юрченко зазвичай їздить на машині, але в цей день із якоїсь причини вирішив поїхати на маршрутці.

Загиблий називав себе "фанатом їжі", був кухарем із 10-річним стажем, займався бойовими мистецтвами.

"Скільки я себе пам'ятаю, завжди любив готувати. Ще давно, в селі у бабусі. Ми тоді з хлопцями пекли картоплю з салом на багатті. Всім хотілося швидше вихопити з вогню наступну, вже така вона була смачна. Потім пішли кулінарні школи, заклади громадського харчування, ресторани. Ось останні 10 років я професійний кухар. Але насправді кухарем я став рівно в той момент, коли хлопці з'їли мою першу картоплю на вугіллі", - писав Юрченко.

Передбачуваний вбивця служив у Збройних Силах України з 2014 року за контрактом. За неофіційною версією своїх колег, перебував у самовіллі, але, найімовірніше, був відпущений у невелике звільнення без відповідного оформлення.

Обозреватель

загрузка...
Загрузка...