"У мене російськомовна щелепа": майстер-клас із лагідної українізації викликав ажіотаж у мережі. Відео

22 июля 2022 г. в 07:40

Тренд переходу на українську мову в умовах війни набирає дедалі більшої популярності. У мережі з'явилося багато рекомендацій, як швидко і легко заговорити державною мовою. Крім цього, користувачі публікують і меми на тих, хто відверто каже, що перейти на українську не може. Зокрема, в мережі викликало ажіотаж відео користувача TikTok під ніком svitaderiga, яка потролила жінку із Сімферополя в анексованому Криму, котра сказала в 2014 році, що вона не може розмовляти українською через свою російськомовну щелепу.

Ролик svitaderiga опублікувала на своїй сторінці в соцмережі. Українка показала, як виправити цю ситуацію.

"Коли в тебе падругому чєлюсть", – підписано кадри.

На відео жінка вимовляє відому фразу з 2014-го: "Ось по-іншому тут щелепи. Ось ми, я українською навіть не зможу. У мене по-іншому розміщені ось ці ось кістки, напевно. Я не зможу говорити нею. Я її розумію..."

У цей момент з-за кадру показується чоловіча рука, яка "вправляє щелепу".

Після "процедури" героїня ролика чистою українською співає: "Батько наш Бандера, Україна мати..."

Користувачі підтримали цю ініціативу і вкотре на власному досвіді довели, що перейти на українську можна, було б лише бажання. Ролик вже набрав близько 70 тис. лайків і понад 1,5 тис. коментарів.

"Я все життя говорила російською. А зараз перейшла на українську. І тепер російською не можу говорити", "43 роки щелепи були не такі, зараз все гаразд", "Мирного рішення не буде", "Зробіть мені так само" , "Ну це клас, вищий клас", "Сильно", "Ну я ж казала їм, що треба полікуватися", "Так і перейдете на українську", "Наші виправлять", "Я тільки подумала про це", "Допомагає!!!" – написали користувачі.

@svitaderiga

♬ оригінальний звук - svitaderiga

Також пропонуємо згадати "героїню з російськомовною щелепою" у 2014 році, яка стала мемом у мережі.

обозреатель

EXMO affiliate program