У мережі скандал через Шнура, який врізав в Лужниках піснею про Москву, що згоріла (відео)

12 сентября 2022 г. в 03:00

Російський мзичний колектив «Ленінград» виступив у Москві з великим концертом, який був присвячений дню народження міста. Однак його «вітання» сподобалося далеко не всім росіянам. У мережі спалахнув скандал. Ура-патріоти вимагають притягти музиканта до відповідальності. Приводом для невдоволення стала пісня, яка видалася деяким недоречною: Сергій Шнуров на стадіоні «Лужники» виконав один зі своїх треків «Москва, по ком звонят твои колокола?».

У хіті йдеться про сон, у якому «згоріла» столиця разом із жителями, чиновниками, міністрами, артистами та співробітниками правоохоронних органів. «Вчера приснился сон прекрасный – Москва сгорела целиком. Пожар на площади на Красной, и тлеет бывший избирком. Никто не выжил – все сгорели, все Pussy, Путин и Собчак. И у стены кремлевской ели горели ох#енно так», – з таких рядків починається пісня, яка колись рвала чарти.

Ображені росіяни вважають, що виконувати трек недоречно у «зв'язку зі складною ситуацією у світі та святковою подією»: «Чудовий твір для дня міста в Москві і для поточної політичної та військової ситуації, правда?», «Соромно. Ось за це мені соромно», «Немає слів. Хто це узгодив? Як ніж у спину».

scotch.glavcom.ua

EXMO affiliate program