загрузка...

У Миколаєві в магазині одягу продавали футболку з російською символікою (Відео)

30 мая 2020 г. в 13:00

У Миколаєві городянин виявив у місцевому секонд-хенді футболку, на якій зображений російський герб. Про це повідомляє миколаївський новинний канал "NK News" на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що в миколаївському секонд-хенді "П'ятак" один з покупців виявив футболку, на якій зображений герб Російської Федерації і є напис: "Росія. Вічно вірний".

Чоловік, який почав знімати відео, звернувся до продавчині в торговому залі поцікавившись, що робить така футболка у них на прилавку. Жінка Надія спочатку навіть не зрозуміла в чому проблема, подумавши, що претензія виникла через жіночий фасон. Однак, коли покупець пояснив, у чому справа, продавчиня почала відмовлятися заявляючи, що ніякої війни з Росією в України немає.

Яка війна? У кого війна? Я з Росії, у мене ніякої війни ні з ким немає. Я сама росіянка. Я 40 років в Україні живу, у мене ворогів немає, у мене всі люди брати, - заявила Надія.

Після таких слів городянин звернувся до адміністратора магазину, який зрозумів позицію покупця і після дзвінка керівництву прийняв рішення зняти футболку з продажу, дозволивши чоловікові викинути її у смітник.

dnipro.znaj.ua

загрузка...
Загрузка...