У столиці судитимуть викладачку гімназії, яка підтримувала дії окупантів та називала Київ власністю Москви

12 января 2023 г. в 13:30

У Києві судитимуть викладачку столичної гімназії судитимуть, яку обвинувачують у виправдуванні збройної агресії РФ. Жінка підтримувала дії окупантів та закликала до повалення влади в Україні.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі.

"За даними слідства, з початку збройної агресії РФ проти України мешканка Києва, яка працює інструктором з фізичного виховання в одній з столичних гімназій, неодноразово поширювала повідомлення, спрямовані на підтримку дій РФ та виправдовування її збройної агресії проти України. Для цього вона використовувала власні акаунти у соціальних мережах", – розповіли в пресслужбі.

Підозрювана визнавала правомірною окупацію частини території України збройними силами РФ. Крім того, вона стверджувала, що Київ є власністю Москви та висловлювала сподівання на перемогу окупантів.

Слідство за фактом публічних закликів до повалення конституційного ладу в Україні та виправдовування збройної агресії РФ проти України завершено, а обвинувальний акт передано до суду.

EXMO affiliate program