У Таллінні росіяни влаштували істерику з лайкою, бо поліція змусила їх здерти з авто наклейки "Я русский". Відео

26 сентября 2023 г. в 17:00

Російські "патріоти" призовного віку, які втекли підтримувати РФ до Естонії та Латвії, влаштували сміхотворний флешмоб з наліпками на авто. Чоловіки, словниковий запас яких складають в більшості своїй слова "ёпт" і різноманітні варіації лайки, поскандалили в Талліні з поліцейськими, які змусили їх позбутися провокаційного напису "Я русский" на авто з естонськими номерами.

Громадяни РФ, звісно, виконали вимогу, побоюючись, що їхнє авто заберуть на штрафмайданчик, але супроводжували свої дії образами в бік поліцейських. Процес вони транслювали в прямому ефірі.

Судячи з ролику, дорослі чоловіки з Росії зібралися на шабаш, щоб позмагатися в патріотизмі. Кожен з них наліпив на заднє скло машини напис "Я русский", через що до росіян підійшли правоохоронці.

Путіністам пояснили, що свою позицію вони можуть висловлювати на Красній площі, а в цивілізованих країнах вихвалятися національністю під час геноциду в Україні їм не дозволять.

Обурені росіяни розійшлися лайливою тирадою на адресу Естонії, поліцейських та "утисків" своїх прав, але чемно зняли наліпки. В своїй нецензурній промові вони видали, що естонська поліція – "п*дики перевзуті", які зобовʼязані показати їм закон.

Обережно, відео містить нецензурну лексику!

obozrevatel.com

EXMO affiliate program