загрузка...

У Тернополі поліцейські врятували життя 14-річному юнакові (відео)

27 февраля 2020 г. в 12:26

Для когось дивовижна історія порятунку, а для працівників патрульної поліції – робота. Та ні хлопчик, ні його мама сьогоднішнього дня не забудуть, як і допомоги двох поліцейських, які опинилися у потрібному місці у потрібний час.

Під час патрулювання однієї з вулиць інспектори помітили жінку, яка намагалася привести до тями юнака, що лежав на тротуарі.

– Поліцейські підбігли до громадянки, щоб допомогти. Схвильована жінка розповіла, що її син втратив свідомість. Не гаючи часу, інспектори взяли хлопця на руки та понесли до медичного закладу, який був неподалік. Завдяки своєчасним та оперативним діям патрульних, вже за лічені хвилини, лікарі надали юнакові необхідну допомогу, – повідомляють у патрульній поліції Тернопільської області.

Коли хлопцеві стало краще, його мати розповіла, що він хворіє на цукровий діабет і, ймовірно, не розрахував правильно ліки. Вчасне втручання патрульних врятувало життя.

– Мати була безмежно вдячна, адже, вони з сином не місцеві, тож не знали до кого звернутись за допомогою. На щастя, наші колеги завжди там, де потрібна допомога. Наразі, стан хлопця нормалізувався. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує, – зазначають у патрульній поліції.

teren.in.ua

загрузка...
Загрузка...