30 марта 2016 г. в 18:13
Ділки поїли клієнтів клофеліном, після чого били та грабували.
Організатором оборудки була 29-річна вінничанка. Жінка найняла повій і групу вишибал із колишніх зеків, які обдирали клієнтів до нитки. На сьогодні відомо щонайменше про два грабежі, вчинених за попередньою групою осіб, однак точна кількість потерпілих невідома. Тому усіх, хто став жертвою злочинців у кафе на Західному автовокзалі у місті Вінниця, просять звернутися за номером 102.
Дмитро Іванченко, начальник ВБЗПТЛ поліції Вінниччини:
В чому заключалась вербовка? Дана громадянка ввела їх в боргову кабалу, погрожуючи фізичною розправою серед своїх знайомих із середовища раніше судимих авторитетів міста Вінниці та використовуючи їх вразливий стан втягнула їх в зайняття проституцією. Таким чином громадянки надавали сексуальні послуги, за які отримували від клієнтів грошові кошти та в подальшому грошові кошти передавали організатору, а саме цій громадянці.
За вказівкою адміністратора підливали клофелін, надавали сексуальні послуги, після чого появлялись знайомі нашого адміністратора, це чоловіки раніше судимі, вони представлялись чоловіками даних повій і в результаті виставляли на грошові кошти клієнтів. Також задокументовано ряд грабежів, що дані повії разом з адміністратором здійснювали грабежі своїх клієнтів, забирали у них коштовності, гроші, платіжні картки, узнавали пін-коди, телефон і т.ін.
Людина була в стані алкогольного сп’яніння плюс під дією клофеліну і він нічого не розумів, а на ранок взагалі нічого не пам’ятав. Тому багато є осіб, які взагалі не звертались до правоохоронних органів, є встановлені факти, але не встановлені особи.
Повії, які не причетні до скоєння злочину, а використовувались тільки під час надання сексуальних послуг, вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.
