У Зеленського впевнені, що "референдумів" на півдні не буде: названо причину

6 августа 2022 г. в 17:22

Окупанти не зможуть зберегти контроль над територіями України, на яких збираються провести псевдореферендум про приєдання до РФ. Про це в інтерв’ю LB заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква.

Жовква зауважив, що окупанти постійно змінюють дату проведення фейкового голосування. Зокрема, почали з’являтися заяви про перенесення "референдуму" з 11 вересня, єдиного дня голосування у Росії, на пізнішу дату.

"В будь-якому разі не хотілося б навіть цього аналізувати, бо ми впевнені, що такого референдуму не відбудеться, тому що ці території не будуть під контролем РФ", - заявив він. Заступник голови ОПУ наголосив, що першою чергою інформація про "референдум" розповсюджується Кремлем на внутрішню аудиторію.

"Постійно надсилаючи ці сигнали про проведення "голосування", Москва демонструє, що сама не впевнена у тому, що їй вдасться зберегти контроль над тимчасово окупованими територіями. Тому все, що в кремлі роблять, – транслюють подібну інформацію внутрішній російській аудиторії", - сказав він.

aspi.com.ua

EXMO affiliate program