Українські воїни скидом з дрона знищили російський танк Т-90М "Прорив". Відео

1 апреля 2024 г. в 07:45

Українські захисники з підрозділу аеророзвідк Shadow показали, як знищили російський хвалений танк Т-90М "Прорив". Уразити ворожу бронетехніку вдалося точним скидом гранати в люк.

Вибухове відео було опубліковано 30 березня в Telegram-каналі підрозділу. Військові зазначили, що дрони, які відпрацьовують по ворожим цілям, були придбані на донати українців.

"Дякуємо за ваші донати, на зібрані кошти ми придбали чотири дрони DJI Mavic 3 Pro і вони вже працюють. Розвідка, коригування артилерії та скиди – ваша заслуга. Ви – допомагаєте, ми – нищимо ворогів", – йдеться в дописі.

На кадрах відео видно, як БПЛА українських воїнів влучно скидає гранату просто в люк танка.

У результаті Т-90М охопив вогонь.

Український журналіст Юрій Бутусов розповів, що захисникам на цій ділянці фронту відтягнути на свої позиції танк не вдалося, тому його було знищено.

Зазначимо, раніше російський диктатор Володимир Путін назвав новітній танк Т-90М "Прорив" "найкращим у світі", тим не менш, їх уже неодноразово знищували українські захисники на фронті.

Декілька з них було підбито з ручних гранатометів, що, на думку експертів, вказує на те, що комплекс активного захисту танка ефективний не у всіх випадках. Низ башти та маска гармати виявилися вразливими для протитанкових снарядів та ПТУР.

При цьому деякі фахівці вважають основною причиною втрат Т-90АМ застосування без підтримки піхоти. Загалом у РФ було випущено близько сотні одиниць таких танків.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program