В Луганській області знищено понад півтори тони сала

7 марта 2012 г. в 16:40

З непрацюючого магазину  вилучено 71 мішок з салом свинини

До чергової частини Краснодонського МВ УМВС України в Луганській області надійшло повідомлення з ветеринарної міліції про те, що на центральному ринку м. Краснодона в приміщенні непрацюючого магазину виявлено та вилучено 71 мішок з салом свинини загальною вагою 1652 кг, без відповідних ветеринарних документів, що підтверджували б його якість.


      Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при виконкомі Краснодонської міськради прийняте рішення про знищення вказаного сала шляхом утилізації в ямі Беккері (біометричній ямі).


      Знищення вилученого сала проведено на Краснодонському полігоні твердих відходів.


      За вказаним фактом ВДСБЕЗ Краснодонського МВ ГУМВС України в Луганській області проводиться дослідча перевірка, хід якої взято на контроль прокуратурою міста

EXMO affiliate program