4 апреля 2012 г. в 12:00
Як стало відомо Крімінал.тв, в одному з міст Вінницької області в лікарні не виплачується заробітна плата
В районній лікарні м. Іллінці Вінницької області Людям третій місяць зарплату недають. Людям нема на що жити,невідомо коли дадуть, можливо докторам і дають але главрач лікарні нікого за людей не рахує, погрожує всім звільненням, всі бояться рота відкрити, в лікарні таке тирло робиться.
Велика, з ремонтами, майже нова лікарня, а її мають закривати і переводити в Липовець, це не розумно і не чувано. Люди у відчаї.
Повідомили читачі сайту
