В Слов'янську знаходяться російські військовослужбовці - Пашинський

25 апреля 2014 г. в 14:37

Росіїська Федерація відкрито підтримує терористів у східних регіонах України.


Про це сказав на брифінгу тимчасово виконуючий обов`язки Глави Адміністрації Президента України Сергій Пашинський, - повідомляє сайт АПУ.


"Діями терористів на Сході України напряму керують агенти російських спецслужб. У Слов`янську знаходяться військовослужбовці Російської Федерації, усі сепаратистські рухи координуються з території Російської Федерації, а частина має російську зброю", - сказав С.Пашинський.


У зв'язку із цим він зазначив, що представники Комуністичної партії України, спільно з російськими військами, намагались влаштувати провокацію на українсько-російському кордоні.


"Якась кількість бронетехніки Російської Федерації, розмальованої в білий колір, з використанням емблеми миротворців, частина військовослужбовців, одягнутих у блакитні каски, вчора дійсно перебувала у безпосередній близькості до пункту пропуску "Должанський" з боку міста Антрацит (Луганська область). Була собі така акція під прапорами Комуністичної партії - пропустити на територію України розмальовану кольорами ООН російську бронетехніку і солдатів", - сказав С.Пашинський.


Також він повідомив, що на території України затримано багато російських військових. Крім того, за інформацією тимчасово виконуючого обов`язки Глави АПУ, Росія сконцентрувала на кордоні з Україною більше 400 одиниць військової техніки, а її високопосадовці, зокрема у Державній Думі, не виключають можливісті введення військ на територію України.

 

По материалам: Газета

EXMO affiliate program