В багатоповерхівці у Києві сталася масштабна пожежа через генератор (ФОТО)

7 февраля 2023 г. в 19:20

У Голосіївському районі Києва пожежа вщент знищила офісне приміщення. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у столиці, передають "Коментарі".

За даними відомства, пожежа сталася у 17-поверховому житловому будинку на вул. Василя Касіяна, 2/1 на одному із балконів на сімнадцятому поверсі. Вогонь розповсюдився з балкону на офісне приміщення. Під час гасіння пожежі рятувальники вивели двох людей на свіже повітря.

Загасити пожежу на площі 70 квадратних метрів вдалося лише за понад годину. Гасіння пожежі ускладнювало те, що прибудинкова територія була запаркована приватними автомобілями й великогабаритна техніка рятувальників не могла під’їхати ближче до місця виникнення загоряння. Окрім того, до місця пожежі не змогла під’їхати автодрабина, за допомогою якої можна було б організувати гасіння ззовні. Рятувальникам довелося прокладати рукавну лінію, щоб можна було ліквідовувати пожежу з середини будівлі.

Причина пожежі встановлюється, жертв та постраждалих немає. За неофіційною версією очевидців події, на балконі вибухнув генератор.

https://kyiv.comments.ua

EXMO affiliate program