В Одесі дівчина голіруч затримала двох злодіїв, які обікрали пенсіонера. ВІДЕО

12 марта 2023 г. в 19:28

Їй вдалося затримати до приїзду поліції й крадія, і його поплічницю.

В Одесі дівчина наздогнала та затримала чоловіка, який поцупив телефон у пенсіонера. Злочин стався на очах Ганни Гричанівської, яка миттєво зреагувала і кинулася навздогін.

Як йдеться в сюжеті tsn, гарна фізична підготовка допомогла їй впоратися з чоловіком, набагато вищим за неї. Поліція, яка прибула на виклик, була неабияк здивована.

Все відбулося за лічені хвилини, розповідає Ганна. Вона саме прогулювалася з подругою в парку, аж раптом почула крики. На допомогу кликав літній чоловік, у якого крадій вирвав телефон з рук.

Дівчина наздогнала злочинця, який тікав на ринок, щоб злитися з натовпом. Викрадений телефон він вже передав поплічниці. Тож дівчина залишила крадія з натовпом й кинулася наздоганяти його "подругу". Їй все вдалося. А далі вона однією рукою тримала крадія, а іншою - викликала копів.

Патрульні прибули на місце за хвилини й були неабияк здивовані тим, що злочинців вже затримано. Крадієві загрожує до 8 років за ґратами, для нього це - не перша поцуплена річ. Поплічниця відбулася адмінштрафом, а саму Ганну за хоробрість та небайдужість правоохоронці нагородили відзнакою.