В Одесі військкоми зламали двері відмичкою, щоб роздати повістки - відео

23 марта 2023 г. в 07:00

Співробітники військкоматів здійснюють відверто злочинні дії

В Україні триває загальна мобілізація, і співробітники військкоматів нерідко потрапляють у скандали через надмірну "завзятість" вручення повісток. Лідируючу позицію щодо кількості таких випадків займає Одеса, й військкоми там примудрилися вкотре "пробити дно".

Зокрема, вони прийшли вручати повістки до одного з будинків на узвозі Марінеско, але не змогли потрапити до мешканців через зачинені ворота. Замість того, щоб розвернутися і піти, співробітники ТЦК вирішили просто... зламати їх, що успішно і зробили.

Протизаконні дії потрапили на прибудинкову камеру, яка зняла, як один із військових зламує двері, після чого з іншими військкомами заходить усередину для вручення повісток.

На кадрах можна чітко розглянути обличчя всіх причетних до злому, і тепер, мабуть, їм слід чекати не найприємніших наслідків.

Нагадаємо, що призвати можуть не лише працюючих громадян, а й безробітних. ТЦК можуть отримувати дані щодо військовозобов'язаних з Єдиної інформаційно-аналітичної системи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції.

Начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Романа Горбач зазначив, що "для доукомплектування військових частин призивають усі категорії та військово-облікові спеціальності".

Тобто безробітні особи можуть призиватися, якщо їхня спеціальність відповідає потрібним військово-обліковим спеціальностям.

kyiv.ukrainianwall.com

EXMO affiliate program