загрузка...

В Україні запустили виробництво нових моделей авто (відео)

23 сентября 2021 г. в 13:30

В Україні налагоджено виробництво санітарних автомобілів на базі нових моделей. Переобладнанням машин займається компанія «Спец-Ком-Сервіс».

Як зазначили в компанії, санітарний автомобіль, який служить для швидкого і безпечного транспортування пацієнта, тепер доступний в двох нових варіантах. Серед новинок – санітарні Fiat Doblo і Fiat Ducato.

Компанія «Спец-Ком-Сервіс» виготовила два санітарних автомобіля, які прямо зараз можуть бути швидко передані клієнтам.

Що стосується оснащення санітарних автомобілів на базі Doblo та Ducato, у виробництві був врахований весь позитивний досвід, який накопичено компанією в процесі взаємодії з клієнтами, які вже користуються такою технікою.

Автомобілі мають тепло, вібро та шумоізоляцію, згідно вимог до таких транспортних засобів. У салоні передбачено місце для розміщення носилок, а також крісла для медичних працівників, з підлокітниками і триточковими ременями безпеки. Також в салоні передбачений поручень з кріпленням для інфузійних розчинів, шафа для зберігання медикаментів і медичного обладнання, спеціальний вентилятор, кондиціонер салону, автономний обігрівач та LED-освітлення.

ampercar.com

загрузка...
EXMO affiliate program