загрузка...

В Запоріжжі чоловік вдарив дитину по голові та намагався затягнути до багажника (відео)

24 июня 2021 г. в 20:30

За словами свідків, чоловік був у стані сп’яніння та поводився не адекватно.

Вчора, 23 червня, у Шевченківському районі міста стався жахливий інцидент, який свідки зафільмували на камеру. Біля спорткомплексу «Стріла» дорослий чоловік накинувся на 13-річного хлопчика — вдарив по голові та намагався затягнути до багажника своєї автівки. Свідками стали батьки інших дітей, які також ходять у секцію з плавання цього спорткомплексу. Так, одна жінка вступилася за малого та буквально відбила його в неадеквата! Коли за постраждалою дитиною приїхала його мама, на місце були викликані «швидка» та поліція. Про це розповів батько Артура (так звати хлопчика) Алекс Немец, який виклав на своїй сторінці відповідний пост.

Так, за словами батька, діти мали невеликий конфлікт. Хлопчик, чий батько вдарив Артура, за словами дітей — зачіпає інших, сам провокує конфлікти. Після тренування вони вийшли на вулицю, де за хлопцем вже приїхав батько. Почувши про конфлікт він підійшов до Артура, вдарив його по голові та почав тягти до багажника. Що було далі — вже відомо. Але як би там не було, діти — це діти, і застосовувати силу до чужої дитини чоловік не мав права.

«Швидка» забрала постраждалого хлопця до Обласної дитячої лікарні, де було здійснено перевірку підозри на струс мозку. На щастя все обійшлося, але дитина все ж таки отримала психологічну травму. Після лікарні його батьки попрямували до Шевченківського відділку поліції, де написали заяву на зловмисника. Ним виявився Євген Потапов, 1975 року народження, переселенець з Донецьку. Наразі родина Алекса чекає на ювенальну поліцію, яка має опитати Артура. А ми чекаємо на коментар від Національної поліції.

forpost.media

загрузка...
EXMO affiliate program