Вацко розкритикував вульгарні слова Петракова під час воєнного стану (відео)

23 мая 2022 г. в 23:15

Віктор Вацко розкритикував головного тренера національної збірної України з футболу Олександра Петракова. Про це пише Gazeta.ua.

Журналіст в ефірі авторської програми висловив обурення заявою наставника про те, що він дає футболістам вихідні, і ті можуть "попрацювати в ліжках зі своїми дружинами".

Коли людина, яка очолює збірну, на пресконференції розповідає, що дасть два вихідні своїм футболістам, щоб ті два дні працювали на ліжках з жінками... Перед цим була історія в Менхенгладбаху із цитатою про те, що "ніколи не думав, що буду сидіти в Німеччині, німці будуть добре до мене ставитися, бажати добра, щастя, а мої брати будуть нас вбивати". Як це розуміти? Хто брати? Які брати? А де не брати? А німці хто? Ще не вистачало сказати про "дєди воєвалі", - заявив Вацко.

За словами журналіста, він в шоці від того, що каже Петраков.

Я в ах*ї від цього. Ні більше, ні менше. В ах*ї! Олександре Васильовичу, Ви розумієте, де Ви? Ви розумієте, команду якої країни і в який час Ви представляєте на міжнародному рівні? Ви в принципі розумієте, яка зараз у Вас місія там, у Європі? Особливо на офіційних медіазаходах, - додав Вацко.

Журналіст поставив за приклад гурт Kalush, який на Євробаченні на весь світ прокричав: "Save Азовсталь".

Ми говоримо про збірну країни, яка воює. Збірна грає у воєнний час за кордоном. І збірна представляє країну, і вона зобов'язана доносити трошки інші повідомлення світовому суспільству, - підсумував Вацко.

pravdatutnews.com

EXMO affiliate program