Вбивство поліцейського Єрохіна в Чернігові: колега вбитого, який вижив після побиття, дав свідчення в суді. Відео

1 мая 2023 г. в 14:29

Співробітник Нацполіції Володимир Савон, який виписався з лікарні після важкого побиття бандою підлітків у Чернігові у 2021 році, дав свідчення у суді у справі про патрульних. Останні прибули на місце конфлікту, але переконавшись, що далі суперечки не зайшло, поїхали, після чого напарник Савона 30-річний Артур Єрохін був побитий до смерті.

Репортаж із місця судового засідання вели журналісти "Суспільного". На лаві підсудних два співробітники Патрульної поліції – Юрій Гайовий та Дмитро Канцеляренко, їм загрожує до п'яти років в'язниці за залишення людей у небезпеці.

"Артур зазначав поліцейським, що група людей напала на нас, кричав, що десять на одного напали, на кшталт б'ють. Я там спілкувався з іншими учасниками конфлікту, на той момент намагався забрати Артура, просто відвести убік і піти звідти. Неодноразово говорив, що він також співробітник поліції. По нас було видно, що ми перебували у стані алкогольного сп'яніння. У якийсь момент хтось із патрульних пшикнув у бік Артура сльозогінним газом", - розповів потерпілий.

Адвокати підсудних звернулися до Савона з питанням, чому він та його товариш не написали заяви на місці інциденту про напад на них десяти людей. Той відповів, що зараз не може пояснити своєї бездіяльності.

"Патрульні не перевіряли документи учасників конфлікту, не пропонували написати заяву або розвести по домівках скандалістів. Хоча б для того, щоб переконатися у закінченні "заварушки", – згадує постраждалий.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program