Вдалий штурм: бійці "Азова" взяли в полон командира ЗС РФ (відео)

28 сентября 2023 г. в 16:00

За словами "азовців", вони надали допомогу пораненим. Усім іншим бранцям наші захисники забезпечили належні умови утримання в нашій державі.

Українські військові з бригади спеціального призначення Нацгвардії "Азов" захопили російських військовослужбовців під час атаки на ворожі позиції. Серед полонених виявився командир одного з військових підрозділів окупантів. Про це повідомили представники "Азова" в Telegram.

Крім цього, бійці з бригади "Азов" також надали допомогу пораненим. Усім іншим бранцям було забезпечено відповідні умови утримання в межах нашої країни.

"Азовці" повідомили, що під час атак на ворожі позиції бійці 1-го і 2-го батальйонів 12-ї бригади спеціального призначення захопили чотирьох військовослужбовців із російської армії в полон.

"Серед полонених: командир відділення 228 мотострілецького полку, бійці рядового складу, а також представники підрозділу "Шторм-Z", — сказали військові.

Бійці наголосили, що надали повну медичну допомогу всім пораненим російським військовослужбовцям і забезпечили їх гідними умовами утримання. У найближчому майбутньому цих окупантів передадуть відповідним відомствам, щоб їх можна було використати як частину обмінного фонду для звільнення наших захисників, які перебувають у полоні в російських збройних сил.

focus.ua

EXMO affiliate program