Військові показали, як відбили в окупантів важливу позицію під Соледаром: ворог був змушений тікати. Відео

16 мая 2023 г. в 17:30

Українські захисники активно протистоять російським окупантам і щодня відвойовують захоплені позиції. Бійці ЗСУ борються з противником щосили, щоб зберегти свободу і незалежність нашої країни.

Про це свідчить відео, опубліковане на Facebook-сторінці ОК "Схід". Військові показали, як відбили в окупантів важливу позицію під Соледаром на Донеччині.

Захисники влаштували окупантам пекло на ділянці Соледар – Сіверськ. Їм вдалося захопити позицію "Циклоп", а ворог був змушений тікати.

Втрат противнику завдала штурмова група батальйону К-2 54 ОМБр. Вона вибила ворога із ДЗОТ (дерево-земляна оборонна точка. – Ред.).

"Позицію Циклопу взято під контроль батальйону. Окупанти змушені втекти. Тепер ви можете оцінити кількість противника, з яким зіткнулися в бою бійці батальйону. Ще сім російських окупантів назавжди залишилися в самому ДЗОТі. Така їхня доля – померти чи тікати", – зазначено в повідомленні.

Як зазначили бійці, це були бої за найбільш віддалену та найскладнішу позицію для ЗСУ.

"Ми працюємо їм услід мінометом, АГСом та стрілецькою зброєю, оскільки рельєф місцевості не дає змогу ефективно працювати артилерії", – розповіли у Силах оборони.

obozrevatel.com

EXMO affiliate program