Військовий Віктор Ягун пояснив, чому Херсон такий важливий для окупантів (відео)

5 августа 2022 г. в 12:00

Військовий та генерал-майор Служби безпеки України Віктор Ягун пояснив, чому визволення Херсона українською армією матиме катастрофічні наслідки для російських окупантів.

«Через накачування інформаційного простору про те, що Україна веде контрнаступ у бік Херсона, у росіян навіть нерви не витримали і вони всерйоз сприйняли цю загрозу, тим більше Херсон для них – це дуже значуще місто», - зазначив Віктор Ягун.

Як зазначив військовий, Херсон – це єдиний обласний центр, який окупантам вдалося захопити після 24 лютого і якщо вони його втратять, то створений ними пропагандистський образ просто впаде, а плани окупувати Миколаїв, Одесу і вийти до Молдови остаточно перетворяться на шалену фантазію в дусі «взяти Київ за 3 дні».

«Коли Херсон буде звільнено, то становище угруповання російських військ на правому березі Дніпра буде дуже незавидним, адже залежать тільки від переправ та логістичних ланцюжків, які Україна взяла під свій вогневий контроль. Знищення цього угруповання буде дуже великим ударом, адже поповнити цей ресурс росія просто не зможе», - сказав Віктор Ягун.

За його словами, зараз росія навіть не має можливості евакуювати свої війська з правого берега Херсонщини. Як зазначив військовий, якщо Україна зачищає правий берег Херсонщини, тоді постає питання Нової Каховки, а це дуже значимо для росії, адже її захоплення означатиме, що Крим знову залишиться без води.

«Усе це в комплексі є дуже неприємним для них, тому окупанти кинули резерви та війська, які мали наступати на інших напрямках», - наголосив Віктор Ягун.

life.znaj.ua

EXMO affiliate program